Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Haarlemmermeervoorelkaar

Man van 55 op zoek naar maatje (v)

Ik ben een rustige, sociale, hoog sensitive man en hoop hier iemand tegen te komen om leuke dingen mee te doen zoals: fijne gesprekken, winkelen, ergens wat gaan drinken, dagje weg enzovoort. ik kom nooit te laat en zeg nooit iets af mits ik doodziek ben en dat verwacht ik ook van een ander, ik moet op je kunnen rekenen. Ik wil een vrouwelijk maatje (bij voorkeur geen jonge kinderen) omdat ik met vrouwen beter overweg kan dan met mannen. (Leeftijd tussen 30 en 60) vanwege m'n hoogsensitiviteit kan plannen ver vooruit soms lastig zijn. Een vrouw houd daar beter rekening mee. Wat krijg je ervoor terug? Veel gezelligheid, een fijne gesprekspartner, iemand die luistert en empatisch is. Interessegebieden: muziek (brede smaak) sociaal maatschappelijke thema's, (para)psychologie, spiritueel maar niet zweverig. PS De hond op de foto is niet van mij, ik heb een kat

Lees meer
structureel

Hoofddorp

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Ik ben een rustige, sociale, hoog sensitive man en hoop hier iemand tegen te komen om leuke dingen mee te doen zoals: fijne gesprekken, winkelen, ergens wat gaan drinken, dagje weg enzovoort.
ik kom nooit te laat en zeg nooit iets af mits ik doodziek ben en dat verwacht ik ook van een ander, ik moet op je kunnen rekenen.

Ik wil een vrouwelijk maatje (bij voorkeur geen jonge kinderen) omdat ik met vrouwen beter overweg kan dan met mannen.
(Leeftijd tussen 30 en 60) vanwege m'n hoogsensitiviteit kan plannen ver vooruit soms lastig zijn. Een vrouw houd daar beter rekening mee.

Wat krijg je ervoor terug? Veel gezelligheid, een fijne gesprekspartner, iemand die luistert en empatisch is.

Interessegebieden: muziek (brede smaak) sociaal maatschappelijke thema's, (para)psychologie, spiritueel maar niet zweverig.

PS De hond op de foto is niet van mij, ik heb een kat

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 1 tot 3 uur

Het mag ook elke week of een aantal keer! Geef je voorkeur aan in je bericht!

Locatie

Hoofddorp

Impact

Voor wie

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Peter
90% profielsterkte

Over Peter

Ik ben Peter Hagen (55) ik zoek het fijn vinden om in contact te komen met een maatje om leuke dingen mee te doen. Mijn hobbies zijn, muziek, maken/luisteren/schrijven, creatief schrijven, fotografie, fietsen, wandelen, gezelschap spellen spelen. Omdat ik in het verleden nare ervaringen heb gehad met Mannelijke vrienden, ben ik op zoek naar een vrouw, leeftijd tussen de 35 en 55 maar als er klik mocht zijn dam mag jonger ook. Een sterk inlevingsvermogen vind ik erg belangrijk.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Peter is ingeschreven op Haarlemmermeervoorelkaar sinds 20-11-2023