Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Haarlemmermeervoorelkaar

Wie wil onze Rottweiler soms uitlaten?

Wie staat letterlijk stevig in zijn/haar schoenen en wil voorlopig, bij voorkeur een of twee keer per week - maar eens per twee weken helpt ons ook al, ons rottweiler teefje van 2,5 jaar uitlaten? Baasje redt dat op dit moment niet, vrijwilligerskringetje er omheen is te beperkt. Woont Nieuw-Vennep centrum. Gezamenlijk zorgen we ervoor dat Donna elke dag goed wordt uitgelaten (liefst een uur lopen). Loopt over het algemeen braaf aan de lijn. Katten en eenden zijn een uitdaging. Ik vertel graag meer en we kunnen een keer samen lopen.
Lees meer
Project

Nieuw-Vennep

Dierenverzorging

Beschrijving

Wie staat letterlijk stevig in zijn/haar schoenen en wil voorlopig, bij voorkeur een of twee keer per week - maar eens per twee weken helpt ons ook al, ons rottweiler teefje van 2,5 jaar uitlaten?
Baasje redt dat op dit moment niet, vrijwilligerskringetje er omheen is te beperkt.

Woont Nieuw-Vennep centrum.
Gezamenlijk zorgen we ervoor dat Donna elke dag goed wordt uitgelaten (liefst een uur lopen).
Loopt over het algemeen braaf aan de lijn. Katten en eenden zijn een uitdaging.

Ik vertel graag meer en we kunnen een keer samen lopen.

Praktische informatie

Tijd

Project - 12 weken

Wekelijks 1 tot 2 uur

Locatie

Nieuw-Vennep

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Noodhulp
Sociaal & welzijn
Tuin, dieren & natuur
Categorie
Dierenverzorging
Maureen
85% profielsterkte

Over Maureen

Ik woon in Nieuw-Vennep, werk als HR adviseur. In mijn vrije tijd ben ik o.a. actief als collecte coördinator voor de Dierenbescherming, instructeur/bestuurslid rolstoeldansen en laat ik wekelijks een lief doch pittig rottweiler teefje uit.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Maureen is ingeschreven op Haarlemmermeervoorelkaar sinds 12-07-2024
  • Positieve match gemaakt
  • Bedankje ontvangen